Pod Grónskom je obrovský kráter, čosi narazilo do Zeme
13:05
Podcast: Tech_FM

Pod Grónskom je obrovský kráter, čosi narazilo do Zeme

19.11.2018
Neďaleko našej slnečnej sústavy, pri susednej hviezde astronómovia objavili planétu, ktorá sa môže ponášať na Zem.Ešte zaujímavejší objav však pochádza z Grónska. Pod hrubou vrstvou ľadu našli vedci ohromný kráter, ktorý po sebe zanechal náraz telesa z kozmu. A tento náraz mohol ochladiť našu planétu, spôsobiť dobu ľadovú a možno odštartoval vznik poľnohospodárstva.Viac si vypočujte v TECH_FM.

Podcast Tech_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Veda, Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.