Podcast: Tech_FM

Čosi sa deje, mizne najväčší organizmus na planéte

26.10.2018
Aj keď na prvý pohľad vyzerá ako obyčajný les, v skutočnosti je to jeden organizmus. A teraz sa zdá, že slávny osikový háj v Utahu postupne mizne.Vedci preto zisťovali, čo môže byť príčinou. A robili experimenty, ako zrejme najväčšiemu organizmu na našej planéte pomôcť.Zároveň sa však začalo čistenie oceánov od našich plastových odpadov. Viac si vypočujte v podcaste TECH_FM.TECH_FM je program propagujúci vedu a nové technológie. Vzniká v spolupráci Tech.sme.sk a Rádia_FM a znie naživo v rozhlase každý štvrtok po 15:00.

Podcast Tech_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Veda, Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK