Podcast:Tech_FM

Čo bolo skôr: pivo alebo chlieb? Vedci našli odpoveď

14.09.2018
Nie je to nová hypotéza. Posledné roky vedci špekulujú, že jednou z významných príčin evolučných aj spoločenských zmien ľudského rodu je... alkohol.Teraz v dnešnom Izraeli archeológovia našli dokonca najstaršie stopy po pive. Aj keď na dnešné pivo sa veľmi neponášalo.Ako pradávne pivo vyzeralo, ako sa robilo a či predchádzalo dokonca poľnohospodárstvu, sa dozviete v podcaste TECH_FM.TECH_FM je program propagujúci vedu a nové technológie. Vzniká v spolupráci Tech.sme.sk a Rádia_FM a znie naživo v rozhlase každý štvrtok po 15:00.

Podcast Tech_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK