Podcast: Tech_FM

Nie, Elon Musk nepošle turistu k mesiacu v roku 2023

22.09.2018
Súkromná vesmírna spoločnosť SpaceX predstavila svojho prvého kozmického turistu, ktorého chce vyslať na cestu okolo našej prirodzenej družice.A má ambiciózny plán, stihnúť by to chcela už do roku 2023. Akurát sa to takmer určite nestane. Prečo?Vypočujte si podcast TECH_FM, okrem vesmíru sa venujeme aj téme robotických hračiek a prečo ich ľudia milujú.TECH_FM je program propagujúci vedu a nové technológie. Vzniká v spolupráci Tech.sme.sk a Rádia_FM a znie naživo v rozhlase každý štvrtok po 15:00.

Podcast Tech_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Veda, Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK