Podcast: Tech_FM

Vedci zistili, ako sa dostali psy do Európy

19.10.2018
Sú s nami desaťtisíce rokov. A pochádzajú z vlkov, aj keď nie z tých, ktoré okolo nás dnes žijú.Psy sprevádzajú ľudí pravdepodobne oveľa dlhšie, ako dobytok. A skrotenie psov predchádzalo celej neolitickej revolúcii.Čo sa však stalo, keď sa moderní ľudia vybrali do Európy? A ako náš dávny život v jaskyniach súvisí s tým, koľko dnes máme priateľov? Vypočujte si podcast TECH_FM.TECH_FM je program propagujúci vedu a nové technológie. Vzniká v spolupráci Tech.sme.sk a Rádia_FM a znie naživo v rozhlase každý štvrtok po 15:00.

Podcast Tech_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Veda, Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK