Tereza Kerndlová (mrazivá spoveď o najťažších chvíľach života)
16:43

Tereza Kerndlová (mrazivá spoveď o najťažších chvíľach života)

07.03.2019
Mohlo byť neskoro. Českej speváčke zachránila preventívna prehliadka život. Terezu Kerndlovú poznajú v Českej republike všetci. Úspešná speváčka má na konte množstvo hitov. Ten najväčší - Schody z nebe - má na YouTube takmer 32 miliónov pozretí. Slováci ju môžu bližšie spoznať aj vďaka speváckej šou The Voice Česko Slovensko, ktorú moderuje spolu s Máriou Čírovou. Brunetka v relácii Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom otvorene prehovorila o tom, ako jej preventívna prehliadka zachránila život. „Každý rok som chodila na preventívne prehliadky. Všetko bolo v poriadku a raz som prišla po roku na klasickú prehliadku a niečo sa nám tam nepozdávalo, a tak zistili, že išlo o najťažší stupeň prednádorového stavu,“ povedala v rozhovore. Dodala, že to bolo o päť minút dvanásť. Všetko je ale, našťastie, v poriadku, čo potvrdila aj kontrola, ktorú Tereza absolvovala ešte v decembri. Vypočujte si rozhovor s českou speváčkou Terezou Kerndlovou.

Podcast #tbt s Matúšom Krnčokom | Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.