Lina Mayer (Koľko tanečných partnerov vystriedala a či by sa nechala vystreliť do vesmíru.)
19:45

Lina Mayer (Koľko tanečných partnerov vystriedala a či by sa nechala vystreliť do vesmíru.)

23.05.2019
Lina Mayer úprimne priznala: Toto je najväčší problém východniarov. Vypočujte si najnovší diel relácie Throwback Thurdsay s Matúšom Krnčokom. Lina Mayer len prednedávnom vydala debutový album. Nachádzajú sa na ňom okrem noviniek aj všetky hity, ktoré poznáte z rádií, ako Personal Sky, Nothing, Leave Me Now, Falling či najnovší singel So High. Hoci všetky skladby na albume sú v angličtine, Lina spočiatku premýšľala, že by na štúdiovku pridala prekvapenie v podobe slovenskej pesničky. Nakoniec si to však rozmyslela. Keď v rozhovore s Matúšom Krnčokom hovorila o tom, že jej album je atypický v tom, že najprv vydala single a potom vyšiel album (zatiaľ čo väčšina interpretov to robí tak, že vydá jednu-dve pesničky, a tak prídu s albumom), namiesto "dva single" použila číslovku "dve". Ako priznala, to je neustály problém východniarov rozlíšiť "dva" a "dve". Vypočujte si najnovší diel relácie Throwback Thurdsay s Matúšom Krnčokom. Pozvanie prijala talentovaná speváčka Lina Mayer.

Podcast #tbt s Matúšom Krnčokom | Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.