Selassie (...koľko dostal za svoje prvé video?)
25:01

Selassie (...koľko dostal za svoje prvé video?)

16.05.2019
Len prednedávnom sme v relácii Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom privítali mladú slovenskú influencerku a youtuberku Patru Bene, ktorá svojským spôsobom bojuje proti šikane na internete a mnohým rodičom tak zachránila deti. Pozvanie tentoraz prijal ďalší úspešný youtuber - Selassie. Rozhovor začali pomerne netradične. Keďže Matúš sa svojich hostí na začiatku väčšinou pýta, akí boli, keď boli deťmi a aké mali detstvo, pri Selassiem urobil výnimku - opýtal sa ho, či je ešte niečo, čo zo svojho života neprezradil. „Rád rozprávam o spoluprácach, to ma dosť zaujíma. Aj o peniazoch sa môžeme pokojne baviť,“ povedal otvorene Selassie, vlastným menom Matej Slažanský, ktorý má na Instagrame viac než 340-tisíc followerov. Vypočujte si rozhovor s úspešným youtuberom, v ktorom sa dozviete, aký honorár dostal za svoju úplne prvú akciu a množstvo ďalších zaujímavostí. web: tbt.markiza.sk Pozri aj: http://www.markiza.sk/ Facebook TV Markíza: https://www.facebook.com/TeleviziaMarkiza/ Instagram TV Markíza: https://www.instagram.com/tvmarkizaofficial/ YouTube TV Markíza: https://www.youtube.com/televiziamarkiza Celé časti našich seriálov a relácií nájdete na: http://videoarchiv.markiza.sk/uvod

Podcast #tbt s Matúšom Krnčokom | Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.