Heidi & Chris Powell (Ako im chutili bryndzové halušky?)
30:56

Heidi & Chris Powell (Ako im chutili bryndzové halušky?)

04.09.2019
Päť rokov, 76 premien, mínus 8000 kíl! Takáto je bilancia relácie Extrémne premeny s Chrisom Powellom, ktorá bola predaná celosvetovo do 148 krajín. Chris a jeho manželka Heidi boli pred pár mesiacmi na návšteve na Slovensku a pri tej príležitosti sme si nemohli nechať ujsť možnosť urobiť s nimi exkluzívny rozhovor do relácie #tbt s Matúšom Krnčokom. Sympatický americký pár prijal pozvanie na Biofarmu v Stupave a krásy slovenskej prírody si naozaj užili dosýta. Nezostalo však len pri obdivovaní okolia, charizmatická dvojica nemohla odísť späť do Spojených štátov bez toho, aby ochutnala tradičnú slovenskú kuchyňu - na stole nechýbali pirohy, strapačky s kapustou, cesnaková polievka v bochníku či gule s makom. Chutili im naše dobroty alebo ich jedli prvý a poslednýkrát? Sledujte rozhovor s Chrisom a Heidi Powellovcami. V relácii #tbt s Matúšom Krnčokom vám pravidelne každý štvrtok predstavujeme známe osobnosti nielen z hudobného či filmového sveta, ale aj z rôznych ďalších oblastí. Nie sú to len slávne celebrity, ale aj zaujímaví ľudia, o ktorých ste doteraz možno nemali ani len tušenia. Spolu s Matúšom vtipným spôsobom nazriete do dávnych alebo aj nedávnych spomienok jeho hostí a častokrát ich uvidíte v situáciách, v ktorých by ste si ich predtým nedokázali predstaviť. » viac na: http://extra.markiza.sk/tbt-s-matusom-krncokom Vitajte na oficiálnom Youtube kanáli televízie Markíza! Každý deň u nás nájdete tie najzaujímavejšie videá z produkcie našich internetových portálov, ako aj exkluzívny pohľad do zákulisia najsledovanejšej televízie a jednotlivých programov. Úplne bezplatne si tiež môžete pozrieť celé epizódy vybraných relácií, seriálov, či šou z vlastnej tvorby TV Markíza. Prihláste sa k odoberaniu nášho kanálu a získajte všetok tento skvelý obsah. Prajeme príjemnú zábavu! » Prihlásiť sa na odber: https://bit.ly/2WcCoON » Sleduj celé epizódy: http://videoarchiv.markiza.sk/ TELEVÍZIA MARKÍZA » web: http://www.markiza.sk » Facebook: https://www.facebook.com/TeleviziaMarkiza/ » Instagram: https://www.instagram.com/tvmarkizaofficial/ » YouTube: https://www.youtube.com/televiziamarkiza/ » eshop: https://shop.markiza.sk/ TELEVÍZNE NOVINY » web: http://www.tvnoviny.sk/ » Facebook: https://www.facebook.com/TelevizneNoviny/ » Instagram: https://www.instagram.com/tvnoviny.sk/

Podcast #tbt s Matúšom Krnčokom | Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.