Lucia Mokráňová (... od smrti ju delil len kúsok!)
19:56

Lucia Mokráňová (... od smrti ju delil len kúsok!)

13.02.2019
Najnovšia epizóda relácie #tbt s Matúšom Krnčokom sa nenakrúcala v štúdiu, ale v posilňovni. Pozvanie totiž prijala fitneska Lucia Mokráňová, ktorej je práve toto miesto najbližšie. Bývalá účastníčka reality šou Farma si napriek mladému veku prešla ťažkým životným obdobím. V jednom roku prišla o expriateľa, následne mala ona sama autonehodu. „Všetko, čo som si myslela, že sa deje len vo filme, tak sa stalo mne,“ povedala. Lucia dokonca v rozhovore priznala, že v jednej chvíli myslela na najhoršie. „Volala som mamine a povedala som jej, že tu proste už ani nechcem byť.“ Práve vtedy dostala telefonát s ponukou ísť na Farmu a ona neváhala. Jediná veta od jej mamy, ktorú jej povedala dve hodiny pred osudným momentom, jej zmenila celkové zmýšľanie a pohľad na svet. Sledujte rozhovor, v ktorom sa dozviete viac. Pozri aj: http://www.markiza.sk/uvod Facebook TV Markíza: https://www.facebook.com/TeleviziaMar... Instagram TV Markíza: https://www.instagram.com/tvmarkizaof... Celé časti našich seriálov a relácií nájdete na: http://videoarchiv.markiza.sk/uvod

Podcast #tbt s Matúšom Krnčokom | Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.