Marián Čekovský (čím si, okrem svojho humoru, získal súťažiacich v Superstar)
20:03

Marián Čekovský (čím si, okrem svojho humoru, získal súťažiacich v Superstar)

26.03.2020
Celú časť #tbt s Matúšom Krnčokom si môžete pozrieť online na MarkizaPlus.sk > bit.ly/2VMAGC0 » #tbt web: tbt.markiza.sk » Zákulisné info zo SuperStar: superstar.markiza.sk » Viac extra obsahu z TV Markíza: extra.markiza.sk » Sleduj celé epizódy: markizaplus.sk TELEVÍZIA MARKÍZA » web: www.markiza.sk » Facebook: www.facebook.com/TeleviziaMarkiza/ » Instagram: www.instagram.com/tvmarkizaofficial/ » YouTube: www.youtube.com/televiziamarkiza/ » Prihlásiť sa na odber YouTube kanála: bit.ly/2WcCoON » eshop: shop.markiza.sk/ TELEVÍZNE NOVINY » web: www.tvnoviny.sk/ » Facebook: www.facebook.com/TelevizneNoviny/ » Instagram: www.instagram.com/tvnoviny.sk/ #tbt #superstarcs #TVMarkiza #TeleviziaMarkiza

Podcast #tbt s Matúšom Krnčokom | Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.