Pepa Vojtek (... z opravára telefónov rocker a hviezda muzikálov)
19:35

Pepa Vojtek (... z opravára telefónov rocker a hviezda muzikálov)

28.02.2019
Každý štvrtok si Matúš Krnčok pozve do relácie #tbt známeho hosťa a inak tomu nie je ani tentoraz. Jeho otázkam na telo čelil Pepa Vojtek, porotca v šou The Voice a frontman skupiny Kabát, ktorý rozhovor zvládol s úsmevom na tvári. Pohodový muzikant o sebe skromne hovorí, že je len polovičný rocker, keďže okrem spievania vo vlastnej kapele účinkuje aj v muzikáloch. Práve za jeden z nich získal dokonca prestížne ocenenie. Pepa prezradil aj to, akú rolu v jeho živote mal Orgazmus, kto jeho kapele pomohol, aby sa presadila aj to, prečo má päť detí so štyrmi ženami. Prekvapí vás možno aj to, ako to má vo svojej početnej rodine vyriešené. Na záver Pepu neminul kvíz. Matúš ho vyskúšal, či rozozná originálne pesničky od ich kvalitných prerábok a nebolo to ľahké! Vypočujte si rozhovor a zistite, ako porotca speváckej súťaže uspel v nečakanej úlohe.

Podcast #tbt s Matúšom Krnčokom | Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.