Zuzana Čaputová (poodhalila súkromie - takto to vyzerá u nej doma)
19:02

Zuzana Čaputová (poodhalila súkromie - takto to vyzerá u nej doma)

27.03.2019
Najbližšia sobota, ktorá nás čaká, bude rozhodujúca. Slovensko si totiž zvolí novú hlavu štátu. O post prezidenta Slovenskej republiky zabojujú Maroš Šefčovič a Zuzana Čaputová. Obidvaja kandidáti aj napriek vyťaženosti prijali pozvanie do relácie #tbt s Matúšom Krnčokom. Hoci sa v týchto dňoch obaja zúčastňujú na rôznych debatách a diskusiách, v #tbt mohli obaja trochu zvoľniť a hovoriť aj o niečom inom ako politike a prezidentských voľbách. Rozhovor s kandidátkou Zuzanou Čaputovou sa nakrúcal v bratislavskom UFE, preto prvá Matúšova otázka na ňu bola, aký má ona vzťah k adrenalínu. „Neskúšala som nič z tých adrenalínových možností, ako skákať bunjeejumping a podobne, ani zoskok s padákom a priznám sa, že ma to ani úplne neláka. Mám pocit, že mám dosť plný a pestrý život a mám aj celkom rešpekt pred takýmito výkonmi, takže som to nikdy neskúšala a asi ani nebudem,“ povedala. Zuzana si váži a chráni svoje súkromie aj súkromie svojich najbližších. V rozhovore ale predsa len prezradila viac o svojom partnerovi. „Nie sme manželia, nežijeme spolu v spoločnej domácnosti, lebo je to vo fáze spoznávania. Ja mám dve ešte neplnoleté dcéry. Urobiť rozhodnutie o svadbe je veľmi zodpovedné aj s dopadom na ich život, nielen na môj, takže zatiaľ je to v tejto rovine úplne v poriadku. Je to fajn človek, ktorý mi je oporou, to je pre mňa veľmi dôležité,“ dodala. Vypočujte si zaujímavý rozhovor so Zuzanou Čaputovou, v ktorom povedala, aké je jej obľúbené miesto, jedlo, akú hudbu počúva a mnoho iných zaujímavostí, ktoré ste o nej možno netušili. Pozri aj: http://www.markiza.sk/uvod YouTube TV Markíza: https://www.youtube.com/televiziamarkiza Facebook TV Markíza: https://www.facebook.com/TeleviziaMar... Instagram TV Markíza: https://www.instagram.com/tvmarkizaof... Celé časti našich seriálov a relácií nájdete na: http://videoarchiv.markiza.sk/uvod

Podcast #tbt s Matúšom Krnčokom | Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.