Klient si myslel, že si robíme srandu • Tomáš Repa • feopatito creative studio • LifeLike rebrand

30.04.2021

Art director Tomáš Repa zo štúdia feopatito creative nám porozprával ako sa dostal k dizajnu, čo všetko je za rebrandingom značky LifeLike, čo mu v kariérie fungovalo a naopak nefungovalo.

Podcast TalkFlow • Dizajn, umenie a kreativita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK