TalkFlow • Dizajn, umenie a kreativita

TalkFlow • Dizajn, umenie a kreativita

Autor: detaility
Zaujíma ťa dizajn a umenie? 🎙 Pozývame si hostí z rôznych oblastí kreatívneho priemyslu aby sme sa spoločne dozvedeli o ich bežnom dni, skúsenostiach a failoch 🇸🇰🇨🇿 🎥 Video s vizuálmi, o ktorých sa rozprávame s hosťom nájdeš vždy na Youtube: www.bit.ly/Youtube_TalkFlow Podcast TalkFlow ti prináša dizajnové štúdio www.detaility.com Nájdeš nás aj na Instagrame www.instagram.com/detaility Svoje tipy na slovenských a českých kreatívcov, ktorých by sme podľa teba mali osloviť nám pošli cez Instagram alebo mailom hello@detaility.com Ďakujeme!

Podcast TalkFlow • Dizajn, umenie a kreativita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (6 epizód)

01:50:46
  
17.11.2021

Nie je UX ako UX • Michal Kolejak • UX Manager • Pixel Federation

Hrávaš hry alebo si dizajnér? Ak bola odpoveď áno na jednu (alebo obe) z otázok, poteší ťa rozhovor s Michalom Kolejakom, UX Managerom v najväčšom slovenskom hernom štúdiu Pixel Federation.   V tejto epizóde sa dozvieš viac o UX dizajnéroch v game industry, ich výzvach aj o hrách s dobrým, ale aj...
01:21:00
  
23.05.2021

Etický dizajn vs. Dark patterns • Matej Ondrejka • Service design, CX, UX

Matej práve študuje Service Design v Dánsku a pracuje ako UX dizajnér. Rozprávali sme sa o tom na čo treba myslieť pri podnikaní v službách, čo je dôležité pri online predaji, ako dizajnovať eticky, či zmení umelá inteligencia našu prácu a taktiež o navrhovaní používateľskej skúsenosti s hlasovými z...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.