1. Zídeme sa na Mierku (Nežná revolúcia)
31:02
Podcast: Tak Bolo

1. Zídeme sa na Mierku (Nežná revolúcia)

15.11.2020

Bez príbehov nie sú dejiny. A bez príbehu Nežnej revolúcie by nebolo Slovensko ako ho poznáme dnes. V titulnej epizóde podcastu Tak Bolo preto v živej reťazi v predvečer revolúcie kráčame bratislavskými ulicami, stojíme v obkľúčení polície na pražskej Národní tříde a nakoniec tvoríme koridor slobode, z ktorej sa zrodila Slovenská republika.

Podcast Tak Bolo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: takbolo
Kategórie: História
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.