Podcast:suSPEAK

CHU*I V SUČURAJI (ep01: Rasťo Gašpar)

02.01.2021

Odin aj Thor, Plch aj Jendroľ, Rus na kolieskových korčuliach aj ruská zima v Detve, pamätný týždeň v Skalici a ešte pamätnejší na Hvare... Kto komu priniesol koronu do šatne? Detva Slovanu alebo Slovan Detve? (07:50) NEXT? KANIBAL Z KYSAKU  https://open.spotify.com/episode/74gRRVAv7SHsNGP9BZSEFk  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast suSPEAK je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK