Podcast:suSPEAK

DOKÁZAL NEMOŽNÉ - SÁM SI PRIHRAL NA GÓL (ep02: Marcel Holovič)

09.01.2021

Holo nedávno odohral svoj 500. zápas v Tipos extralige. A to mu tréner Summanen nadával do "fu*king pus*y". Kuchár-čašník-prevádzkar aj "strážmajster". Dve decká červeného s trénerom Jančuškom aj pivo so Žigom Pálffym. Spomíname na dobu, keď chodil v Skalici aj v Žiline na hokej plný dom. NEXT? FAJERWERKY  https://open.spotify.com/episode/2FCG28V8JWW6Maf2ioGYBq  Produkcia @suspeak_official by ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast suSPEAK je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK