Korupcia bola v 90. rokoch štandard. Dnes chcú mladí pracovať pre úplne iné firmy
46:36

Korupcia bola v 90. rokoch štandard. Dnes chcú mladí pracovať pre úplne iné firmy

06.10.2020

S riaditeľkou Business Leaders Forum Ivanou Vagaskou sme sa rozprávali o zodpovednom podnikaní na Slovensku a o firmách, ktoré sú u nás lídrami v tejto oblasti. CSR, teda spoločensky zodpovedné aktivity sú dnes vyžadovanou súčasťou fungovania podniku. Mladí si dnes firmu preverujú na sociálnych sieťach a neveria jej prázdym rečiam a sľubom. Podľa prieskumu nie je pre mladých veľký plat to podstatné. Dôležité je pre nich niečo celkom iné.  Máme na Slovensku schopných lídrov v podnikaní, ale aj v politike a iných sférach spoločnosti? Lídrov v téme udržateľného rozvoja oceňujú aj Ceny SDGs, ktoré sa konajú v rámci konferencie Business Leaders Forum CSR Summit. Na tému cieľov udržateľného rozvoja, zodpovedného podnikania a líderstva sme hovorili s Ivanou Vagaskou. Príjemné počúvanie.

Tento podcast vznikol v spolupráci s BLF.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.