ZmUPované: Najlepší barman na svete je zo Slovenska. Obsluhoval aj legendárnych Beatles
46:25

ZmUPované: Najlepší barman na svete je zo Slovenska. Obsluhoval aj legendárnych Beatles

13.11.2020

Rozprávame sa s Martinom Hudákom, najlepším barmanom na svete. Dosiahol barmanský Olymp, no sám vraví, že musel skončiť, pretože vyhorel. Už roky žije v Austrálii, kde začal od nuly a vybudoval úspešný bar. Ako spomína na Slovensko a čo by mali Slováci jednoznačne zmeniť?  Čo všetko sa barman dozvie a aká je nepísaná etiketa profesionálnych barových guru? Dozvieš sa aj, čo musel podstúpiť, aby dostal prácu v najlepšom bare sveta a koľko tam zarábal? Pozri sa s nami do slnečnej Austrálie a do sveta najkvalitnejších drinkov. Zorientuj sa s nami vo svete kultúry, travel a gastra a inšpiruj sa podcastom ZmUPované so Simou.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.