[Diskusný Klub] Duel: Kaliňák vs. Stančík - Súboj, v ktorom sa "pobili" Smer a OĽaNO
45:47

[Diskusný Klub] Duel: Kaliňák vs. Stančík - Súboj, v ktorom sa "pobili" Smer a OĽaNO

17.01.2021

Pozvanie do DUELU Staritup Diskusného klubu prijali silné mená súčasnej politiky. Špeciálne vydanie obľúbenej relácie hostí Erika Kaliňáka zo SMERU a Andreja Stančíka z OĽANO. Ako vidí súčasnú politiku mladá generácia a ktoré hodnoty najviac vyznávajú? Prekoná spoločná diskusia rozdielne názory?  Zistíš, čo si myslia mladí politici o svojich stranníckych lídrov a či by tam nemala prísť zmena. Bolo z hľadiska pandémie nebezpečnejšie čakať v rade na plošné testovanie, alebo zhromaž'dovanie ľudí počas protestov? Prečo sa k ním strana SMER prihlásila? Prečo koalícia nepočúvala vlastného ministra zdravotníctva? Ako dopadne komunikácia dvoch politických oponentov? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v špeciálnom vydaní DUEL Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.