Kto sa vyberie sám do Amazonky, už sa nevráti. V noci sme lovili pirane a kajmany
43:11

Kto sa vyberie sám do Amazonky, už sa nevráti. V noci sme lovili pirane a kajmany

29.10.2020

Hosťom nášho poznávacieho podcastu je moderátorka a influencerka Alexandra Orviská. Podelila sa s nami o jej cestovateľské zážitky. A tie sú naozaj dobrodružné! Alexandra navštívila niekoľko netradičných kútov sveta a nám prezradila, čo ju čakalo v brazílskej Amazónií. Čím je táto svetoznáma a neprebádaná oblasť typická a aké nebezpečenstvo ti tam hrozí?  Dozvieš sa aj, čo si Alexandra myslí o Safari a aké je to spať medzi slonmi. Krušné chvíle prišli aj počas cesty transsibírskou magistrálou, na ktorej zažila fatamorgánu. Tým všetkým ťa prevedie naša Sima v relácii ZmUPované. Inšpiruj sa!

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.