[ZmUPované] V púšti Gobi to sám nedáš, muž sa tu o auto stará viac, ako o ženu. Hygienu tu nepoznajú
40:56

[ZmUPované] V púšti Gobi to sám nedáš, muž sa tu o auto stará viac, ako o ženu. Hygienu tu nepoznajú

28.01.2021

Hosťom nového travel podcastu je Linda Gunišová. Pracuje ako make-up artistka v známej televízii a jej absolútnou vášňou je cestovanie. Na 5-hviezdičkové hotely a bazény môžeš zabudnúť, krásna Slovenka totiž miluje autenticitu a dobrodružné destinácie. K tomu pritom patrí aj špina, bežný život a veľa zvláštne vyzerajúceho jedla a nápojov. Vždy ich však ochutná. S kamarátkou zažila 6 dní bez sprchy po ceste vlakom na Transsibírskej magistrále. Vystúpila v hlavnom meste Mongolska a vybrala sa na týždňovú cestu púšťou Gobi. Ako žijú domáci v jurtách a čo ponúknu hosťovi? Ako je to tam s hygienou a čo si na takú cestu zobrať? Čo je rituál Ajahuascy a prečo naňho nikdy nezabudne? Linda cestuje niekoľkokrát do roka a vyhľadáva aj veľa európskych destinácií. Čo ju najviac očarilo v Grécku? O jej dojmoch z Indie, Mongolska a ďalších ciest za dozvieš viac v podcaste ZmUPované so Simou. Inšpiruj sa!

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.