Kristína Kövešová: Strieľali po nás a pravidelne ma bijú. Napriek tomu elán nestrácam
48:20

Kristína Kövešová: Strieľali po nás a pravidelne ma bijú. Napriek tomu elán nestrácam

26.10.2020
Hosťom rozhovoru je investigatívna novinárka Kristína Kövešová, ktorú poznáš z obrazovky TV Markíza. Venuje sa silným kauzám na Slovensku a nebojí ísť priamo do terénu. Rieši tému Sereďskej mafie, nelegálnych a neetických psích zabíjačiek v osadách, zneužívaniu detí sexuálnymi predátormi, či odhaľovaniu zlodejských gangov. Čo najhoršie ja jej stalo a ktorý ľudia sú tí najnebezpečnejší? Z modrín a buchancov si nič nerobí. Aj keď sa občas dostane do depresie, má dobrý liek a toto odkazuje všetkým svojim fanúšikom. Držiteľka ocenenia Social Awards Slovakia v kategórií Best public responsibility či diváckej ankety OTO ti prezradí, ak je to rozprávať sa z pedofilom a čo ju na Slovákoch mrzí najviac. Viac sa dozvieš vo podcaste. Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.