[Diskusný Klub] Novinár Boka: Cez východnú hranicu sa pašujú drogy aj orgány. Film Čiara je slabý odvar.
26:48

[Diskusný Klub] Novinár Boka: Cez východnú hranicu sa pašujú drogy aj orgány. Film Čiara je slabý odvar.

22.11.2020

Marek Boka je novinár a aktivista z Michaloviec, ktorý sa už roky snaží upozorňovať na problémy na východnom Slovensku, špeciálne v Michalovciach. Má pocit že Bratislavu ich problémy nezaujímajú. "Východná hranica si stále žije svojím životom, vlády sa menia ale zločin ostáva" hovorí Marek. Jeho slová výrazne pripomínajú film Čiara, ktorý o mafiánsky praktikách na východnej hranici medzi Slovenskom a Ukrajinou rozpráva. Ešte viac dozvieš v relácii Startitup Diskusný Klub so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.