Jožo Pročko: Smer je zažratý všade, na polícii, prokuratúre aj súdoch
32:17

Jožo Pročko: Smer je zažratý všade, na polícii, prokuratúre aj súdoch

11.11.2020

V tomto rozhovore sa rozprávame s komikom, zabávačom a súčasným poslancom Národnej Rady SR za stranu OĽANO Jozefom Pročkom. Dozvieš sa, kam sa podeli všetky peniaze na pomoc Slovensku a koľko sa nachádza v štátnej kase. Ako vníma súčasnú situáciu so zatýkaním verejných činiteľov a kto za tým všetkým podľa neho je? Pozreli sme sa aj na konkrétne prípady, ktoré nesedia s kostolným poriadkom. Napríklad aj to,  že rodinné väzby sa preukázali medzi stovkami advokátov, sudcov či prokurátorov. To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.