EURO, 2. deň: V tomto zápase vyhrala ľudskosť

13.06.2021

Druhý deň futbalového Eura priniesol príbeh, po ktorom bola otázka výsledku zápasu Dánsko – Fínsko druhoradá.

Keď futbalistu Christiana Eriksena resuscitovali lekári priamo na trávniku, celý futbalový svet čakal na jediné – správu, že je v poriadku.

Nádej prišla, keď sa na internete objavila fotografia Eriksena, na ktorej vyzeral byť pri vedomí, neskôr sa to aj oficiálne potvrdilo. Zápas napokon aj na Eriksenovo želanie dohrali – a Fíni vyhrali 1:0.

Ešte predtým Walesania remizovali so Švajčiarmi 1:1 a večer Belgičania vyhrali v Rusku 3:0.

Súhrn futbalového Eura prinášame po každom hracom dni a posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra.

Dnes ho pre vás pripravil Michal Červený, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK