Športový newsfilter: Ivana Kmotríka ml. právoplatne odsúdili za hajlovanie

21.10.2019
Dnes sa budeme venovať trom témam: odsúdenie Ivana Kmotríka ml. za hajlovanie, čudesný futbalový zápas na kórejskom polostrove a rasizmus bulharských chuligánov. Pripomínam, že kompletný textový newsfilter nájdete tak ako každý pondelok dopoludnia na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk. Ak nechcete prísť o ďalšie naše podcasty, začnite sledovať profil Šport Denník N vo vašej podcastovej aplikácii. Ak nám chcete pomôcť, nenahneváme sa, ak nám v aplikácii dáte vysoké hodnotenie. Michal Červený a Matej Ondrišek vám prajú príjemné počúvanie. Textová verzia newsfiltra: https://dennikn.sk/1625004/sportovy-newsfilter-ivana-kmotrika-ml-pravoplatne-odsudili-za-hajlovanie Text o salutujúcich tureckých futbalistoch: https://dennikn.sk/1618554/turecki-futbalisti-oslavuju-goly-salutovanim-vitazstvo-venovali-vojakom-a-mucenikom

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK