Medvedevov prostredník a prečo Nadal zrejme prekoná Federera

09.09.2019
Vitajte pri počúvaní ďalšieho vydania Športového newsfiltra Denníka N, ktorý vám už druhýkrát prinesieme novou formou. Kým doteraz Braňo Bezák len prečítal jeho textovú verziu, odteraz budeme športové dianie posledného týždňa rozoberať v dialógu reportérov Denníka N. Dnes však spravíme výnimku, k mikrofónu sme si pozvali Štefana Bugana, tenisového reportéra denníka Šport, s ktorým sa budeme rozprávať o uplynulom US Open. To zároveň znamená, že dnešný Športový newsfilter bude monotematický. Pripomíname, že kompletný textový newsfilter nájdete na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám každý pondelok dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk. Moje meno je Michal Červený a prajem vám príjemné počúvanie. Dúfam, že dnes bude o čosi príjemnejšie, pretože sa vám prvýkrát prihováram z vynoveného podcastového štúdia Denníka N. Aktuálne textové vydanie Športového newsfiltra: https://dennikn.sk/1577859/sportovy-newsfilter-hapal-potrebuje-odvahu-siahnut-na-hraca-ako-kucka Dúfame, že sa vám nový formát podcastu športového newsfiltra páči a že vás baví počúvať naše mudrovačky. Ak nechcete prísť o ďalšie naše podcasty, začnite sledovať náš profil Šport Denník N vo vašej podcastovej aplikácii. Ak nám chcete pomôcť, nenahneváme sa, ak nám v aplikácii dáte vysoké hodnotenie.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK