Kmotrík sa vyhráža odchodom z ligy, ktorej polovičaté dohratie oslavuje stávkarská mafia

25.05.2020
Slovenské futbalové kluby si odhlasovali akési polovičaté dohratie Fortuna ligy. Svetovým športom hýbu dokumenty o Michaelovi Jordanovi a Lanceovi Armstrongovi. Hokejisti spoznali skupinu na budúcoročných MS a spoznali sme aj koronavírusovú bilanciu zápasu Liverpool – Atlético Madrid. Absurdný bonus na záver: ako Kórejčania figurínami zneuctili ženy a poškodili meno svojej futbalovej súťaže. Výber toho najpodstatnejšieho, čo sa udialo vo svete športu za posledný týždeň, priniesli Michal Červený a Matej Ondrišek. Prečítal Braňo Bezák.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK