UEFA zatvára slovenské štadióny, deti si užívajú futbalovú jeseň

23.09.2019
Hlavnými témami dnešného podcastu Športového newsfiltra sú prvý zápas Slovana Bratislava v skupine Európskej ligy, zatváranie slovenských futbalových štadiónov a tenisový Laver Cup. Budeme sa rozprávať aj o dvoch témach, ktoré sa do textového newsfiltra nezmestili - cyklistické preteky Okolo Slovenska a schválenie Fondu na podporu športu. Prezradíme vám, na čo športová komunita dostane 20 miliónov eur ročne zo štátneho rozpočtu. Pripomínam, že kompletný textový newsfilter nájdete na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám každý pondelok dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk. Ak nechcete prísť o ďalšie naše podcasty, začnite sledovať náš profil Šport Denník N vo vašej podcastovej aplikácii. Ak nám chcete pomôcť, nenahneváme sa, ak nám v aplikácii dáte vysoké hodnotenie. Od mikrofónu vás pozdravujú Michal Červený a Matej Ondrišek. Články, ktoré sme spomenuli: Reportáž z auta Dukly Banská Bystrica - tu Text o Top tíme (ako reprezentanti v rybolove dostanú viac ako cyklisti) - tu

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK