Ak športujete pod hodinu, stačí sa napiť po tréningu

06.12.2019
Milanovi Sedliakovi nedávajú nízkosacharidoví vytrvalci zmysel. "Pozrite sa na Keňanov," upozorňuje. V rozhovore rozprával aj o tom: - ako v zime kompenzovať nedostatok vitamínu D; - že prijímanie množstva proteinových nápojov paradoxne môže spomaliť priberanie; - či vôbec piť a jesť počas športovania; - že naplatí, že vytrvalci by mali jesť málo sacharidov. Kompletný prepis rozhovoru: https://dennikn.sk/1669488/odbornik-na-doplnky-vyzivy-ak-sportujete-pod-hodinu-staci-sa-napit-po-treningu-a-zjest-osolenu-polievku/ Videozáznam rozhovoru: https://youtu.be/76eV0rvTa8Q

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK