Má 110 kíl, v nohách vyše tisíckilometrový triatlon a hovorí, že športovanie je hlavne o pohode

05.08.2019
Medzi 30 ľuďmi, ktorí dokončili júlový Quintuple Ultratiathlon v rakúskom Bad Blumau bol aj 51-ročný Peter Jelínek z Rovinky. Preteky pozostávali z plávania (19 km), bicyklovania (900 km) a behu (211 km). Medzi mužmi skončil tretí od konca, horšia on neho bola aj jedna zo štyroch žien, ktoré preteky absolvovali. On však hovorí, že pri športovaní mu nejde o čas, ale hlavne o to, aby dosiahol svoj cieľ a dokončil preteky v časovom limite. Ak by sa sústredil na čo najrýchlejší čas, extrémne náročný triatlon by už nerobil. Dôležité je preňho niečo iné – stále mať pred sebou cieľ a získavať nové priateľstvá. _________________ Ak sa vám naše podcasty páčia, začnite nás sledovať vo vašej aplikácii. Nenahnevám sa, ak nám v nej dáte vysoké hodnotenie. AK by ste nás chceli podporiť aj finančne, môžete tak spraviť zakúpením predplatného na tomto linku. Ďakujeme.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK