Riziko, ktoré je ochotné podstúpiť československé MMA

15.04.2020
Nielen u nás, ale aj vo svete najviac tlačia na čo najskorší návrat organizátori zápasov v zmiešaných bojových umeniach MMA. V Nemecku už futbalisti znova začali trénovať. Slovenské hokejové kluby vyčísľovali straty a hokejový svet prišiel o hokejistu, ktorý Martina Pospíšila vrátil na zem. Kuriozitou sviatkových opatrení bol zákaz cestných bicyklov, ktorý však napokon neplatil. Výber toho najzaujímavejšieho, čo sa stalo v športovom svete za uplynulý týždeň, priniesli Matej Ondrišek a Michal Červený, prečítal Braňo Bezák.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK