Merkelová odobrila futbalový koronaexperiment

11.05.2020
V USA sa cez víkend odohralo prvé veľké športové podujatie od vypuknutia koronavírusu a v Nemecku už tento víkend obnovia dve najvyššie futbalové súťaže. Posunutie olympijskej kvalifikácie vyvoláva otázku, čo bude s Craigom Ramsaym. Peter Sagan spoznal svoj súťažný kalendár a IIHF určila najlepšiu slovenskú päťku z hokejových majstrovstiev sveta a olympijských hier. Výber toho najpodstatnejšieho, čo sa za uplynulý týždeň udialo vo svete športu, pripravili Michal Červený a Matej Ondrišek. Prečítal Braňo Bezák.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK