EURO, 8. deň: Tarkovič videl kvalitný zápas, Guardian najhorší na turnaji

19.06.2021

Drvivá väčšina čitateľov tohto textu pozerala zápas Slovensko – Švédsko z pozície fanúšikov Slovenska.

Anglický futbalový novinár Jonathan Wilson z Guardianu si ho pozrel ako nezainteresovaný divák, takže jeho subjektívny pohľad sa viac blíži k objektívnemu.

Wilson nešetril Slovákov ani Švédov a zápas označil za „otrasný a s veľkým náskokom doteraz najhorší na Eure“.

Slováci prehrali 0:1 gólom z penalty a tréner Tarkovič na rozdiel od hokejového trénera Craiga Ramsayho a generálneho manažéra Miroslava Šatana na nedávnych MS v hokeji neskĺzol ku kritike rozhodcov.

Tarkovičove slová, že Slováci prišli na turnaj ako outsideri, s ktorými sa veľmi nerátalo, mohli po prehre znieť ako výhovorka, keby neboli faktom.

Súhrn futbalového Eura prinášame po každom hracom dni a posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra. 

Dnes ho pre vás pripravil Štefan Bugan, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK