V čom zavádza kniha Stvorení pre beh

07.03.2020
Od vydania knihy Stvorení pre beh uplynulo už viac ako desať rokov. S kolegom a zároveň výborným bežcom (majster Slovenska) Petrom Kováčom sa rozprávam, či ho po prečítaní ovplyvnila. Text s vyjadreniami antropologičky a austrálskeho odborníka na športové zranenia nájdete tu: https://dennikn.sk/1777029/sme-stvoreni-pre-beh-myty-a-fakty-o-barefootovom-behani/ Tento podcast aj vo forme videa: https://youtu.be/S_gS0vx0lBA

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK