Traja o športe #3: Magdaléna Rybáriková, semifinalistka Wimbledonu
53:03

Traja o športe #3: Magdaléna Rybáriková, semifinalistka Wimbledonu

28.10.2020

Súťažný zápas naposledy odohrala pred vyše rokom, Magdaléna Rybáriková (32) však stále oficiálne neukončila úspešnú tenisovú kariéru.

„Keď som ku koncu za sebou ťahala nohu, tenis sa mi zhnusil,“ hovorí v tretej epizóde podcastu Traja o športe triatlonistu Richarda Vargu a športového reportéra Michala Červeného.

Hovorí aj to:

  • ako sa pri Federerovi zachovali ako trúba;
  • ako z nej bez pomoci individuálneho trénera vyrástla svetová hráčka;
  • ako ju brzdili zranenia a roky hrávala s ulomenou kostičkou v zápästí;
  • ako absolvovala dve operácie, spadla na dno, aby sa potom dostala do semifinále Wimbledonu;
  • či s ňou zamávali prvé veľké zárobky.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.