Vďaka nej bojovali Kuzminová a Fialkové o medaily, ona si však zlízla hejt. Teraz skončila

27.04.2020
Biatlonistka Terézia Poliaková ukončila kariéru, od stredy sa v kluboch môže trénovať a v Nemecku chystajú návrat Bundesligy už začiatkom mája. Fanúšikovia hokeja v Bratislave si okrem derby s Košicami budú môcť pozrieť aj derby s Viedňou a v Holandsku kontroverzne ukončili najvyššiu futbalovú súťaž. Súhrn toho najpodstatnejšieho, čo sa uplynulý týždeň udialo vo svete športu, pripravili Michal Červený, Matej Ondrišek a Edward Szekeres. Prečítal Braňo Bezák.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK