Život niektorých hráčok hraničí s prostitúciou, hovorí bývalá tenistka Malenovská

10.10.2019
Klaudia Malenovská tvrdí, že niektoré tenistky prespávajú u sponzorov a agentov. Otvorene rozpráva o živote tenistky, ktorá sa nedostala do najlepšej svetovej stovky. Alebo aj o tom, ako jej otca doteraz mrzí, že sa jej to nepodarilo. V seniorskom rebríčku WTA sa dostala najvyššie na 575. miesto a tenis hrala aj na univerzite California State, kde vyštudovala marketing. Neskôr v Amsterdame vyštudovala digitálny biznis a inovácie na Fraj Juniversitet. V súčasnosti pracuje v marketingu a zaoberá sa budovaním značiek. Spolu s ďalšou bývalou tenistkou Martinou Suchou vedú Balin Club, projekt, prostredníctvom ktorého pripravujú športovcov na život po kariére. „Tisíci hráč futbalu je milionár. Tisíci hráč tenisu je bezdomovec,“ povedala v rozhovore Mateja Ondriška pre Denník N: https://dennikn.sk/1601432/byvala-tenistka-zivot-niektorych-hracok-hranici-s-prostituciou-spavaju-u-sponzorov-a-agentov/ Videoverziu tohto podcastu nájdete na kanáli Michala Červeného na YouTube: https://youtu.be/jsGNDDGhabI

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK