Traja o športe #2: Peter Pukalovič, organizátor bratislavského maratónu
48:19

Traja o športe #2: Peter Pukalovič, organizátor bratislavského maratónu

14.10.2020
Je presvedčený, že budúci ročník ČSOB Bratislava Marathon sa uskutoční. Peter Pukalovič ho organizuje už pol druha desaťročia. Do podcastu Traja o športe si ho pozvali triatlonista Richard Varga a športový reportér Michal Červený. Pukalovič okrem iného hovorí o tom: ako sa pol roka rozprával s kompetentnými o opatreniach, no napokon prišiel zásah zhora; ako zodpovedne sa správali bežci, keď sa ešte podujatia mohli konať; ako pandémia koronavírusu zmení bežecké podujatia; ako nenabehli na bežeckú vlnu, ale pomohli ju podľa neho vytvoriť; ako bežec nasadol do toi-toiky na Hviezdoslavovom námestí a zrazu z nej vyšiel na Šafárikovom námestí... a o mnohom ďalšom.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.