Skákala lepšie, no nebola biela princezná. Krasokorčuliarka, ktorá odmietla striebornú medailu

02.04.2019
Surya Bonalyová nikdy nevyhrala olympiádu ani majstrovstvá sveta. Bola prvou černošskou vrcholovou krasokorčuliarkou a vyčítali jej exotický štýl. Teraz o nej Netflix nakrútil jednu časť z dokumentárneho cyklu Losers. O Bonalyovej sme sa rozprávali s Oľgou Beständigovou, bývalou slovenskou krasokorčuliarkou.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK