Vlhovej manažér hovorí, ako sa pracuje s jej rodinou či s Magonim
01:05:40

Vlhovej manažér hovorí, ako sa pracuje s jej rodinou či s Magonim

02.04.2021

V poslednej štvrtine uplynulej sezóny Petra Vlhová obmedzila rozhovory pre svetové médiá. "Práve to bol jeden z dôvodov môjho pracovného, nie osobného, mikrosporu s Liviom Magonim," hovorí Richard Galovič, manažér Vlhovej tímu.

Kým Magoni chcel, aby sa Vlhová predávala svetu, Galovič bol za to, aby to prišlo až po bezprecedentnom úspechu, na ktorý sa treba sústrediť. Ten prišiel a hovorí, že Vlhová sa pomaly začne predávať aj vo svetových médiách.

"Máme 274 nezodpovedaných žiadostí o mediálne výstupy," hovorí Galovič.

V podcaste hovorí aj:

  • že peniaze na zjazd by neboli problém, ten je niekde inde;
  • ako sa Petra Vlhová cíti po slovách Livia Magoniho;
  • že vytváranie naratívu, že veľkí idú proti ich tímu, je súčasť vnútornej motivácie, nie videnia sveta členov tímu.

Moderuje Michal Červený.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.