Aj u nás už delia milióny za futbalové televízne práva
40:28

Aj u nás už delia milióny za futbalové televízne práva

27.04.2021

Slovenská futbalová Fortuna liga sa ohradila voči vzniku európskej Superligy. „Aj keby sa naše kluby dostali do Európy ľahšie, peniaze by sa delili z menšieho koláča,“ vysvetľuje v špeciálnom podcaste Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov, riadiaceho orgánu Fortuna ligy.

Tú bude od novej sezóny vysielať už len jedna televízna skupina, čo Kozák označuje za strategické rozhodnutie. Opisuje, ako liga vyrástla vďaka štátnej podpore výstavby štadiónov a hovorí aj to, ako potenciálni partneri vnímajú spoločenskú zodpovednosť majiteľov klubov.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.