EURO, 7. deň: Vďaka za záchranu kamaráta, odkázal Lukaku Dánom. Teraz im chce pomôcť

18.06.2021

Futbalový svet bol zvedavý na to, ako dánski futbalisti zvládnu svoj druhý zápas po tom, čo proti Fínom na ihrisku takmer prišiel o život ich spoluhráč Christian Eriksen.

Dáni podali proti favorizovanému Belgicku výborný výkon, no napokon zažili krutú prehru 1:2. Aj po dvoch zápasoch bez bodu stále môžu realisticky pomýšľať na priamy postup do osemfinále.

Musia však dúfať, že im k tomu pomôžu práve Belgičania. Slováci zase musia dúfať, že sa medzi nimi nerozšíril koronavírus.

Súhrn futbalového Eura prinášame po každom hracom dni a posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra.

Dnes ho pre vás pripravil Matej Ondrišek, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK