V čom má pravdu a v čom sa majiteľ Žiliny Antošík správa divne

06.04.2020
Dobrý deň, majiteľ MŠK Žilina vyhodil svojich najlepších hráčov. Tipsport Liga napokon nemá majstra, čo vyvolalo výmenu názorov medzi Miroslavom Šatanom (prezident SZĽH) a Jurajom Kovalom (majiteľ Banskej Bystrice). Ladislav Nagy tvrdí, že v rozhodujúcom zápase na MS 2019 pochybili aj tréneri. Nový štátny tajomník sa pustil do Ivana Kmotríka a Jána Riapoša a UEFA sa vyhráža Belgičanom, ktorí chcú ukončiť ligu. Pravidelný súhrn toho najpodstatnejšieho, čo sa za posledný týždeň udialo vo svete športu, pripravili Michal Červený a Matej Ondrišek, prečítal Braňo Bezák.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK