Ako indiánsky zabehnúť maratón bez zadýchania sa

14.02.2020
Behať začal v roku 1983, no vinou viacerých vyvrtnutí členkov z čias, keď hral basketbal, musel postupne spomaľovať. Milan Roskopf behal maratóny pod tri a pol hodiny, no v roku 1990 vyskúšal v Trnave experiment s indiánskym spôsobom behu. Venuje sa mu doteraz a maratón dokáže zvládnuť do limitu šiestich hodín s úsmevom na tvári.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK