Špeciál o Cibulkovej: Nie je arogantná, ale má rada veľkoleposť ako z Gatsbyho

18.11.2019
Dnes nás čaká špeciálne vydanie podcastu Športového newsfiltra, v ktorom sa budeme venovať hlavne tenisu. Našim hosťom je, snáď už pravidelným, keďže je tu už druhýkrát, Štefan Bugan, redaktor denníka Šport, ktorý poslednú dekádu strávil písaním práve o tenise. Rozprávame sa o témach posledného Športového newsfiltra - koniec kariéry Dominiky Cibulkovej, Turnaj majstrov v Londýne a Štefan dostane šancu zamudrovať si aj o futbalovej kvalifikácii. Pripomínam, že kompletný textový newsfilter nájdete tak ako každý pondelok dopoludnia na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk.----more---- POZOR! Dnes si budete môcť aj zasúťažiť, hráme o autobiografiu Odchýlka Mateja Tótha, ktorej som spoluautorom. Stačí odpovedať na otázku: Ku ktorému filozofovi sa prirovnal Stefanos Tsitsipas? V odpovedi treba uviesť aj čas, v ktorom o tom v podcaste hovoríme. Odpovede posielajte na sport@dennikn.sk. V predmete uveďte "súťaž". Uzávierka súťaže je v stredu 20. novembra o 23:59. Ak nechcete prísť o ďalšie naše podcasty, začnite sledovať profil Šport Denník N vo vašej podcastovej aplikácii. Ak nám chcete pomôcť, nenahneváme sa, ak nám v aplikácii dáte vysoké hodnotenie. Dnešný podcast moderoval Michal Červený.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK