Peniaze vyhodené do vzduchu (debata so Zuzulom a Malenovskou)

05.11.2019
Hosťami debaty Denníka N a Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) boli otec úspešnej bývalej zjazdárky Veroniky Velez-Zuzulovej a bývalá neúspešná tenistka Klaudia Malenovská. Moderátor Michal Červený sa ich pýtal, ako vychovať reprezentanta a či pri tom treba myslieť aj na to, že športová kariéra nemusí vyjsť. Videozáznam debaty nájdete tu: https://youtu.be/CiZN2wRLW0o

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK