Futbalového agenta diskvalifikuje už len to, že chce peniaze dopredu

21.08.2019
21. augusta sme v Denníku N publikovali článok o slovenskom futbalovom agentovi Martinovi Koišovi, o ktorom Medzinárodná asociácia futbalových profesionálov tvrdí, že podviedol futbalistov v ôsmich svetových krajinách. Od rodičov mladých futbalistov mal vylákať peniaze za skúšku v talianskej Parme, no v uvedených prípadoch k skúške neprišlo a rodičom sa peniaze nevrátili. Prípadom sa už zaoberá Jednotka integrity Slovenského futbalového zväzu, slovenská polícia komunikuje s fínskymi kolegami a o prípade vedia aj v Talianskej futbalovej federácii. K podcastovému mikrofónu sme si pozvali Jozefa Tokoša, ktorý je nielen futbalovým agentom, ale aj športovým právnikom a poradcom slovenskej Únie futbalových profesionálov, čo je hráčska asociácia. Pýtali sme sa ho, o čom je práca futbalového agenta a ako spoznať nepoctivého príslušníka tejto profesie. Ja sa volám Michal Červený, som športový reportér Denníka N a prajem vám príjemné počúvanie. Ak sa vám naše podcasty páčia, začnite ich sledovať vo svojej aplikácii alebo ich podporte kúpou predplatného cez tento link.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK